הטענת מסמך פספורט לתוך מערכת ויזיונרי [VIZIONARY]
נכנסים לחשבון שאותו רוצים לאמת ובתוך הלשונית של  MY ACCOUNT
בוחרים את הלשונית VERIFIY ACCOUNT
בחלקו השמאלי של המסך למטה נמצא את הלחצן "בחר קובץ" .
לחיצה עליו פותחת חלון חיפוש במחשב שבאמצעותו נחפש את התיקיה ששם שמרנו את תמונת הפספורט שלנו.
כשנמצא את התמונה הרצויה נבחר אותה והמערכת תחזיר אותנו אל חשבון הויזיונרי שלנו.
הקובץ כעת רק נבחר. יש ללחוץ בנוסף על הלחצן בחלקו השמאלי התחתון של העמוד UPLOAD
לחיצה זו תטען את התמונה אל המערכת של ויזיונרי וכעת תתקבל הודעה כחולה על המסך
שהמסמך ייבדק בתוך 48 שעות ותינתן תשובה במייל.

בהצלחה
הטענת תמונה אישית לפרופיל האישי בתוך מערכת ויזיונרי
[VIZIONARY]
נכנסים לחשבון שאליו רוצים להעלות תמונה אישית כלשהי ובתוך הלשונית של  MY ACCOUNT
בוחרים את הלשונית my details .
בחלקו הימני של המסך למעלה נמצא את הלחצן "change profil photo" .
לחיצה עליו פותחת חלון חיפוש במחשב שבאמצעותו נחפש את התיקיה ששם שמרנו את התמונה
שאותה ברצוננו שתשמש אותנו כתמונת הפרופיל.
כשנמצא את התמונה הרצויה  נבחר אותה והמערכת תחזיר אותנו אל חשבון הויזיונרי שלנו.
הקובץ כעת רק נבחר. יש ללחוץ בנוסף גם על לחצן UPLOAD  FILE TO SERVER  .
לחיצה זו תטען את המסמך אל המערכת של ויזיונרי  וכעת התמונה שבחרתם תהווה את תמונת הפרופיל האישי שלכם.

בהצלחה

​הטענת מסמך לאימות כתובת לתוך מערכת ויזיונרי
[VIZIONARY]
נכנסים לחשבון שאותו רוצים לאמת ובתוך הלשונית של  MY ACCOUNT   בוחרים את הלשונית
VERIFIY  ACCOUNT  . כל זה חייב להיות לאחר שהעלנו את תמונת הפספורט ואך ורק לאחריה.
בחלקו הימני של המסך למטה נמצא את הלחצן "upload info" .
לחיצה עליו פותחת חלון חיפוש במחשב שבאמצעותו נחפש את התיקיהששם שמרנו
את המסמך שלנו עם כתובתנו עליו באנגלית.
מסמך זה חייב להיות רשמי וממוסד כלשהו עיסקי, בנק או אפילו חשבונית עם כתובתנו עליה אבל באנגלית.
כשנמצא את המסמך הרצוי נבחר אותו והמערכת תחזיר אותנו אל חשבון הויזיונרי שלנו.
הקובץ כעת רק נבחר. יש ללחוץ בנוסף גם על לחצן UPLOAD  .
לחיצה זו תטען את המסמך אל המערכת של ויזיונרי וכעת תתקבל הודעה
על המסך שהמסמך ייבדק בתוך 48 שעות ותינתן תשובה במייל. 

בהצלחה

המידע מיועד להקל על המעוניינים להכיר ו/או להצטרף לחברת ויזיונרי, לקבל מושג כללי ובעברית מהי החברה, ומהן הדרכים בהן ניתן להצטרף לתוכנית השותפים שלה. כל הנאמר באתר הינו לצורכי אינפורמציה בלבד ואינו מחייב אותי או את חברת ויזיונרי במאומה. חברת ויזיונרי בלבד היא המגדירה בצורה סופית, פסקנית ומדוייקת את תוכנית השותפים שלה ואת מטרותיה כחברה ובכלל. לקבלת מידע נוסף להלן הקישור לאתר של חברת האם : https://www.vizionary.com/ להצטרפות לחברה אנא פנו למי שהציג לכם את העסק להמשך תהליך הרישום. גלישה נעימה

החזון שלנו
כאשר אנו עוברים חיי היום יום שלנו, אנחנו מקבלים הרבה הזדמנויות. הזדמנויות אלו מציגות את עצמן בדרכים שונות, חלקן קלות לזיהוי ואחרות נסתרות מן עין.
כשיגיע הזמן, על כל אחד מאתנו חשוב לשאול את עצמו מספר שאלות:
– איך אני יודע שזה הולך לעבוד?
– איך אני יודע שזה יהיה שווה את זה?
– איך וכמה רציני אני אהיה לגבי זה?
בסופו של דבר נדרש ניסיון כדי לעשות את הבחירה הנכונה. אתה צריך לנתח את כל החומר שהוצג ולהבטיח כי אפילו את הפרט הקטן ביותר על העסק הוא דבר הגיוני, ויש לו פוטנציאל להיכנס לשוק בהתאמה בתקופת הזמן הנוכחית.
במוקדם או במאוחר כולנו מבינים כי אין שום דבר מסתורי בשימוש במטבעות מבוזרים. חלק ממשימת וזיונרי הוא לחנך את המשתמשים שלנו כיצד למקסם את חלקם בכלכלה החדשה.
אנו מאמינים כי המטבע המבוזר ומטבע הפיאט המסורתי עתידים להתקיים יד ביד. השינויים הם עדינים, והם קורים סביבנו. רובנו כבר מעדיפים להשתמש בכרטיסי אשראי וצורות אלקטרוניות אחרות של כסף במקום במזומן.
יחד עם מכירת חבילות כריית של מטבע מבוזר, ההתמקדות העיקרית שלנו היא לספק תכנית חינוך לנושא המטבעות המבוזרים, הן תיאורטית והן מעשית.
מטרתו של אתר זה ושל חברת ויזיונרי המוצגת לעיל, היא לאפשר הדרכה צעד אחר צעד, כדי להקל על תהליך ההיכרות עם מטבעות מבוזרים וכיצד להתחיל להשתמש במטבעות אלה. כמו כן לחשוף מידע על ההיסטוריה, חוות דעת של מומחים בקנה מידה עולמי שמאפשרים תצוגה נוכחית של העתיד של העסק, כמו גם מסמכים מקוונים וסרטי וידאו.
בעצם התשלום עבור החבילות השונות של חברת ויזיונרי הוא על מתן שירות כריית של המטבע המבוזר החדש, הקפריקוין, המשרד האחורי והאפשרות העיסקית הנרחבת הטמונה כאן.
אנחנו נפשט את התהליך כולו, כך שכולם יוכלו להשתתף בו על ידי כמה לחיצות כפתור.
כולנו ראינו הזדמנויות גדולות בחיינו שחלפו על פנינו בלעדינו, וחשוב להבין את משמעותן בזמן.
חברת ויזיונרי מאפשרת לכל אחד לתפוס את הרגע המיוחד והמהפכני של הכלכלה העולמית שעומדת להשפיע ולשנות את חיי כולנו.
יחד נוכל לשנות את הדרך בה אנשים קונים ומוכרים מוצרים ושירותים מקוונים בעולם האמיתי.
בהצלחה וגלישה מהנה

מהו הקפריקוין  –    Capricoin
[capricoin]
Capricoin הוא מטבע מבוזר בן הדור השני.
מספר מטבעות ה- Capricoins מוגבל ל -200 מיליון מטבעות בשונה מהביטקוין שמוגבל ל-21 מליון בלבד.
ה-  Capricoin ניתן הביט כמטבע היברידי Dual  הראשון מסוגו בעולם ומסוגל לבצע הרבה מאד טראנזקציות בעת ובעונה אחת וכמובן פועל מהר יותר מקודמיו המיושנים יותר.
המערכת של הארנק הוירטואלי של הקפריפיי תומכת כמובן במטבע בהיותה חלק מההתפתחות של המטבע הזה מהרגע הראשון.

[capripay]
מיסודה הקפריפיי משמשת את הארנק הראשי שבו שומרים או משנעים את הקפריקוין כמו כל ארנק של מטבע מבוזר רגיל אחר, אלא שבנוסף מהווה הקפריפיי אפליקציה שמאפשרת במהותה מרחב לפרסום חינמי של חנויות אשר משתמשות בה ככלי להרחבת מעגל הלקוחות שבאפשרותם להכיר ולרכוש מוצרים באמצעות אותה אפליקציה, הקפריפיי שאותם היא משמשת הן כארנק דיגיטלי לכל דבר והן ככלי לחיפוש חנות כלשהי בהתחשב בהנחת הקאשבק שניתנת באותה החנות.
הסברים נוספים על הקפריפיי והיתרונות שיש לה על פני ארנקים אחרים ועל האסטרטגיה המיוחדת של חברת ויזיונרי יינתנו במקום אחר באתר ואפשר כמובן גם למצוא אותם באנגלית באתר הבית של האפליקציה. כל אחד מחברי ויזיונרי זוכה לאפליקצית ארנק שכזו כחלק מההתחברות שלו למערכת ויזיונרי, כשכמובן שם המשתמש שלו, היוזר ניים של חשבון הויזיונרי שמקושר לאותו הארנק, כבר מהווה את שם המשתמש של הארנק הדיגיטלי – הקפריפיי.

הדרכות מפורטות לתפעול חלקי המערכת השונים מהרמה הבסיסית ביותר ועד לחלקי המערכת המורכבים יותר. כל אלה יינתנו בהסבר בכתב ו/או בהדרכות מצולמות בסרטונים שממוקמים בערוץ היוטיוב שלנו ואשר ימוקמו בעמודי הלשוניות השונות עם שם ייעודי לכל נושא ונושא. על כל שאלה נוספת ו/או הדרכה נוספת, בקשה או קושי מיוחד שייתכן שתיתקלו בו בהמשך הדרך בעבודתכם עם חשבון מערכת וזיונרי שלכם תוכלו לפנות אלינו בעמוד הצור קשר באתר או בטלפון המסופק באותו עמוד.
בדרך כלל, האדם שאתו התחלתם את הדרך אמור להכיר את חלקי המערכת השונים ולסייע לכם בתהליך ההתחברות וההיכרות עם חשבון ויזיונרי. יחד עם זאת, חלק מכם מתקשה ובכל זאת המערכת של חברת ויזיונרי הינה פשוטה ביותר משלומדים להכיר אותה. המערכת ידידותית ביותר למשתמש הממוצע ובכל זאת, בשל השאלות המרובות והבקשות שהגיעו אל המערכת החלטנו להקים אתר בעברית שיספק את המענה לכמעט כל השאלות האפשריות בקשר לצד התפעולי של המערכת.
זיכרו ! לבסוף… מה שחשוב זה לא כמה כפתורים אתם יודעים להפעיל או ללחוץ אלא איזה ערך אתם מביאים אל השוק!
ערך כזה בחברת ויזיונרי נמדד בכמה חנויות חיברתם אל מערכת התשלומים של הקפריפיי… לכמה מנויים חדשים סייעתם להכיר את המערכת של הקפריפיי ואל חברת ויזיונרי וכמה אתם פועלים בקהילה שלכם לטובת רווחת הכלל בבסיס העבודה שלכם !

בהצלחה !

ההצטרפות לחברת וזיונרי הינה תהליך קצר ופשוט.

יחד עם זאת יש חשיבות להסבר וגם הליווי שקבוצת המפיצים בארץ יכולה לאפשר להבנה מהירה וקלה יותר של המערכת. להצטרפות מהירה ועצמאית מצורף להלן קישור ישיר להצטרפות. הליווי וההסבר של מבנה החשבון של החברים בחברת וזיונרי יכול להינתן גם לאחר ההצטרפות  למערכת. כמובן שאם הגעת לאתר בעקבות הפניה של אחד מחברי ויזיונרי, אפשרי וחשוב לחזור אל החבר הפעיל להמשך תהליך הרישום למערכת.
-> לרישום עצמאי לחברת וזיונרי כעת נא ללחוץ כאן <-
הקדמה
אקדים ואומר שיש עמוד שלם של סרטוני הדרכה באתר שמסביר ומבאר כל חלק של חשבון ויוזנרי. סרטוני ההדרכה יושבים בערוץ יוטיוב פתוח לכולם שמאפשר היכרות מעמיקה עם המערכת של ויזיונרי לכל מצטרף חדש כעת ובעתיד.
-> למעבר לערוץ היוטיוב של ויזיונרי בעברית יש ללחוץ כאן <-
הסבר קצר על הרשת של וזיונרי
הרשת של חברת ויזיונרי בנויה כרשת בינארית של שתי "רגליים" שהאחת הינה משותפת לכל הקבוצה שכבר פעילה וצומחת מאליה בשל העבודה המשותפת של הרשת. הרגל השניה, הפנימית הינה רגל אישית, "רגל עבודה" שגם היא מתפתחת וגדלה בליווי האפליינים המנוסים יותר במערכת ויזיונרי. בחשבון של חבר ויזיונרי יש את החיבור הישיר אל מרכז השליטה והבקרה של חברת וזיונרי אשר שולט על תהליך יצור המטבע המבוזר שאותו מקדמת חברת וזיונרי – הקאפריקוין.
בנוסף קיימות בחשבון המשתמש של חבר וזיונרי פונקציות נוספות שמשמשות את החבר בעל החשבון לפקוח וניטור הרשת על המבנה שלה, מערכת אוטומטית שמחשבנת וצוברת את הנקודות שמהוות את סך כל המחזור של הרשת בשני הצדדים שהוזכרו ועוד פונקציות שימושיות נוספות שניתן ללמוד אותן באמצעות האפליין הישיר וכמובן בהדרכות ביוטיוב ובמפגשים פרונטליים שמתקיימים מעת לעת ברחבי הארץ. במפגשים אלה אפשר להעמיק את הידע על המערכת של וזיונרי וללמוד לשלוט ברזיה השונים שכשמכירים את הקלות של השימוש בה הם הופכים לפשוטים מאד.